1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

داروهای پرندگان زینتی طوطی

به بخش فروش انواع داروها و مکمل های طوطی خوش آمدید

داروهای پرندگان داروی طوطی داروی سرماخوردگی طوطی کاسکو

 

 طریقه خرید:

 

- قیمت ها و اجناس بروز می باشند پس از واریز تماس بگیرید یا SMS دهید.

 

هزینه ارسال درب منزل دریافت می گردد

 

اگر تهران هستید دقایقی بعد سفارش خود را تحویل می گیرید و اگر سایر شهرها باشید در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی نهایتا یک روز بعد.

 Brands: Exact - tabernil - Harrison - Nekton - Sera - trixie - Quiko - Vitakraft - Flamingo - Versele laga

نمونه SMS جهت ثبت سفارش: بابت لوازم ش 201 ... نام نام خانوادگی- آدرس - مبلغ واریزی .

تلفن ثبت سفارشات --> 09122430306      02188146256

شماره روی کارت آینده --> 6362.1410.8210.7674

دارنده حساب --> امید شایگان اذر


داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 223 موجود است

 versele-laga-clay-bloc

بلوک خاک رس برای انواع پاراکیت ها و طوطی های بزرگ 

تشکیل شده از صخره های خاک رس طبیعی در طول رودخانه آمازون.
ضروری برای هضم بهتر غذاها در انواع طوطیان ؛ یک منبع مواد معدنی و عناصر کمیاب است.
آزادانه در دسترس پرنده قرار دهید به قدر نیاز مصرف خواهد کرد.

قیمت: 30000 تومان


داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 222 موجود است

mineral-multivitamin-avi

محلول مولتی مینرال و مولتی ویتامین 

قیمت: 15000 تومان


داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 221 مو جود نیست

nekton-s

NEKTON-S

ترکیبی از مولتی ویتامین برای انواع پرنده

نکتون اس شامل تمام ویتامین ها و نیز با اسیدهای آمینه، مواد معدنی و عناصر کمیاب غنی شده است. تقریبا 90٪ از کل بیماری ها در پرندگان توسط خوراک نامناسب ایجاد می شود.

اطلاعات بیشتر

ویتامین یک عنصر غذایی ضروری است. استفاده از آن موجب بهبود روند سوخت و ساز بدن پرنده وشکست (پروتئین، کربوهیدرات، چربی) در بدن می شود.

NEKTON-S مکملی است که با ترکیب فوق العاده ای که در اختیار پرورش دهندگان قرار می دهد موجب تقویت سیستم دفاعی پرنده در زمان استرس و جابجایی و حمل ونقل مشود و میتواند بهترین گزینه برای دوران /اماده سازی و حتی پرورش باشد.

طریقه مصرف:

برای بهبود باروری توصیه می کنیم که پرورش دهندگان ترکیب NEKTON-S با NEKTON-E ( حدود 3 هفته قبل از جوجه کشی) استفاده نمایند. برای جلوگیری از کمبود مواد معدنی و بهبود ساختار استخوان پرنده، توصیه می کنیم ترکیب NEKTON-S با NEKTON-MSA استفاده شود.
 1گرم از NEKTON- S در 250 میلی لیتر آب یا یک گرم در  100 گرم غذای تخم مرغی.

1گرم: قاشق موجود در قوطی محصول

توصیه: آب آشامیدنی را بصورت روزانه تعویض نمایید و ظروف را ضدعفونی کنید.

شرایط نگهداری: NEKTON-S باید خشک و از دور از نور خورشید در دمای 15 درجه تا 25 درجه سانتی گرادنگهداری شود.
در یخچال نگهداری نکنید.
ترکیب:  

دکستروز، کربنات کلسیم، اسید سیلیسیک

شامل 18 اسید آمینه

مواد افزودنی غذایی به ازای هر کیلوگرم: 6600000 واحد ویتامین A، 10،000 IU ویتامین D3، 6600 میلی گرم ویتامین E، 670 میلی گرم ویتامین B1 (هیدروکلراید تیامین)، 1،680 میلی گرم ویتامین B2 (ریبوفلاوین)، 3،300 میلی گرم اسید پانتوتنیک (پانتوتنات کلسیم-D)، 10،000 میلی گرم نیکوتین، 670 میلی گرم ویتامین B6 (هیدروکلراید پیریدوکسین)، 225 میلی گرم اسید فولیک، 2000 میکروگرم ویتامین B12، 16،670 میلی گرم ویتامین C (L (+) - اسید اسکوربیک)، 1،330 میلی گرم ویتامین K3 (بیسولفیت menadione سدیم)، 30،000 میکروگرم بیوتین، 3،000 میلی گرم آهن (آهن-II-سولفات)، 1،220 میلی گرم روی (سولفات روی)، 1،250 میلی گرم منگنز (اکسید منگنز)، 250 میلی گرم مس (II سولفات-)، 100 میلی گرم ید (کلسیم یودیت)

قیمت: 70000 تومان


داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 220 موجود است

nekton-e

NEKTON-E

ترکیبی برای پرورش پرندگان

NEKTON-E یک خوراک مکمل  شامل ویتامین E 

 نکتون ای کمک می کند  به محافظت از غشای سلولی، پاکسازی متابولیت، تولید هورمون ها و توابع عضلانی. علاوه بر این، NEKTON-E در درجه اول  باروری حیوانات را بهبود می بخشد، باعث افزایش شانس میزان بقای جنین و زنده ماندن جوجه جوان است. NEKTON-E نیز متابولیسم سلولی کل بدن را افزایش  می دهد  و دارای یک اثر مثبت بر وضعیت ایمنی بدن است.
NEKTON-E محلول در آب است و روزانه در آب آشامیدنی تجویز، و یا  با خوراک نرم مخلوط می شوند. ایده آل در ترکیب با NEKTON-S و NEKTON-MSA.

اطلاعات بیشتر
NEKTON-E دارای اثر مثبت بر متابولیسم سلولی کل بدن، ایمنی و دفاع است. NEKTON-E تضمین کننده حفاظت از غشای سلولی و حفظ زنده بودن سلول ها در بافت بدن است. علاوه بر این، ضدعفونی هر گونه مواد مضر در متابولیسم سلولی، موثر در تنفس سلولی است و نقش مهمی در سوخت و ساز انرژی ایفا می کند. استرس ناشی از گرما، سرما، و غیره، و همچنین به عنوان انگل های روده و بیماری های عفونی نیاز به یک منبع کامل  از ویتامین E دارد. فقدان آن می تواند باعث کاهش باروری، میل جنسی و جوجه ریزی  شود.  در نهایت، کمبود ویتامین E موجب ضعف عضلات (بیماری عضله سفید) و عملکرد قلب و اختلال در سلامت مغز، کبد، غدد جنسی، سیستم عروقی می شود. برای پرورش خزندگان نیز مناسب است.

استفاده NEKTON-E باید حداقل سه هفته قبل از پرورش آغاز شود. لطفا توجه داشته باشید که در پرورش پرنده، استفاده از مکمل ای تا گذاشتن اولیت تخم توسط پرنده توصیه میشود. 

1گرم از NEKTON- E در 250 میلی لیتر آب یا یک گرم در  100 گرم غذای تخم مرغی.

1گرم: قاشق موجود در قوطی محصول

توصیه: آب آشامیدنی را بصورت روزانه تعویض نمایید و ظروف را ضدعفونی کنید.

شرایط نگهداری: NEKTON-S باید خشک و از دور از نور خورشید در دمای 15 درجه تا 25 درجه سانتی گرادنگهداری شود.
در یخچال نگهداری نکنید.

در خزندگان: 0.5 گرم در روز از NEKTON-E به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن، در هر مورد به عنوان یک دوره درمان در طی یک دوره از حدود 14 روز.

ترکیب:

شامل 2 اسیدهای آمینه

ترکیب: دکستروز، اسید سیلیسیک

مواد افزودنی غذایی به ازای هر کیلوگرم: 50،000 میلی گرم ویتامین E

قیمت: 70000 تومان


داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 219 موجود است

nekton-b-komplex

ویتامین-B-KOMPLEX برای انواع پرنده

استفاده NEKTON-B-KOMPLEX ، تاثیر مثبتی بر بافت عصبی و بهینه سازی تنظیم پروتئین، چربی و سوخت و ساز کربوهیدرات دارد.

کمبود ویتامین B ضروری در بسیاری از اختلالات مانند اختلالات عصبی (خم شدن سر)، افزایش تحریک پذیری، جنبش ناهماهنگ یا اسپاسم آشکار می شود. تغییرات پر غیر طبیعی، اختلال در رشد نیز می تواند بر اثر کمبود ویتامین B باشد.

زمانی که حیوانات تحت فشار و یا بیمار و همچنین زمانی که حیوانات را به با آنتی بیوتیک یا سولفونامیدها درمان می شوند نیاز به افزایش ویتامین B  دارند.

NEKTON-B-KOMPLEX محلول در آب سرد است و می تواند به راحتی از طریق آب آشامیدنی و یا خوراک نرم استفاده شود. ایده آل در ترکیب با NEKTON-S.

اطلاعات بیشتر
NEKTON-B-KOMPLEX با کیفیت بالا و ویتامین ترکیب خاص که حاوی ویتامین های متعددی از ویتامین B کمپلکس است. این مواد لازم برای بدن و حفظ سلامت بخشی در خوراک هستند.

ویتامین های موجود در NEKTON-B-KOMPLEX از اهمیت زیادی برخوردارند و برای فرآیندهای فیزیولوژیکی بدن مفید هستند.

لازم به ذکر است که نکتون ب کمپلکس باید فقط در صورت لزوم استفاده شود.

توصیه تغذیه

 پرندگان کوچک 0.5 گرم در روز (½ قاشق های اندازه گیری) از NEKTON-B-KOMPLEX، گونه پرنده متوسط، به عنوان مثال کبوتر 1 گرم در روز (1 قاشق اندازه گیری) از NEKTON-B-KOMPLEX، پرندگان بزرگ مانند طوطی 1-2 گرم (1-2 قاشق اندازه گیری) از NEKTON-B-KOMPLEX.

عناصر
ترکیب:

دکستروز، اسید سیلیسیک

مواد افزودنی غذایی به ازای هر کیلوگرم:

1،500 میلی گرم ویتامین B1 (تیامین هیدروکلراید)، 3،400 میلی گرم ویتامین B2 (ریبوفلاوین)، 30،000 میلی گرم نیکوتین، 10،000 میلی گرم اسید پانتوتنیک (پانتوتنات کلسیم-D)، 3،400 میلی گرم ویتامین B6 (پیریدوکسین هیدروکلراید)، 8،400 میکروگرم ویتامین B12 ، اسید فولیک 6،000 میلی گرم

قیمت: 60000 تومان


داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 218 موجود نیست

nekton-msa

NEKTON-MSA

ترکیب معدنی بسیار موثر برای حیوان خانگی پرندگان، خزندگان و دوزیستان

NEKTON-MSA

یک ترکیب معدنی با کیفیت بالا همراه با ویتامین D3، عناصر اصلی / کمیاب و اسیدهای آمینه است. NEKTON-MSA از قدرت و سوخت و ساز بدن و استخوان، نرمی استخوان جلوگیری می کند، تبدیل مواد معدنی را فعال کمک می کند تا  آسیب های ناشی از کمبود کلسیم را جبران کند. NEKTON-MSA  افزایش نیاز مواد معدنی در پرورش را پوشش می دهد، محافظت در برابر سوء جذب، افزایش دفاع در برابر عفونت و جلوگیری از تخم مرغ شکننده در پرندگان. NEKTON-MSA پشتیبانی کننده از توسعه خوب ساختار استخوان در حیوانات جوان است.  NEKTON-MSA در آب قابل حل نیست و می تواند بدون هیچ مشکلی با مواد غذایی نرم و یا خوراک پرنده مخلوط می شوند.

اطلاعات بیشتر

توصیه تغذیه

برای خزندگان: 0.25 گرم NEKTON-MSA  به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن در روز، و یا به ترتیب 1.5 گرم یک بار در هفته. 

برای پرندگان: 1 گرم NEKTON-MSA به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن در روز، مخلوط با مواد غذایی نرم و یا با خوراک پرنده بسته به نوع خوراک.

در آب قابل حل نیست، قاشق اندازه گیری NEKTON در داخل قوطی 1.5 گرم است.

عناصر

با 2 اسیدهای آمینه
ترکیب: فسفات دی کلسیم، اسید سیلیسیک
ترکیبات تحلیلی:
CA 23.7٪، 17.4٪ P
مواد افزودنی غذایی به ازای هر کیلوگرم:

10.000 I.U. ویتامین D3، 3،000 میلی گرم آهن (آهن-II-سولفات)، 1،255 میلی گرم روی (سولفات روی)، 1،255 میلی گرم منگنز (اکسید منگنز)، 250 میلی گرم (مس-II-سولفات)، 100 میلی گرم ید (یدید کلسیم)، 40 میلی گرم کبالت (کبالت-II-سولفات)

قیمت: تومان


داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 217 موجود نیست

nekton-bio

NektonBio

ترکیبی از ویتامین سازنده پر برای همه پرندگان
نکتون بیو

حاوی ویتامین های ضروری، اسیدهای آمینه، مواد معدنی، عناصر کمیاب و 200،000 میکروگرم بیوتین در کیلوگرم است. نکتون بیف و براق برای پرندگان به ارمغان می آورد . یک رژیم غذایی روزانه باید ویتامین کافی، مواد معدنی و عناصر کمیاب برای سوخت و ساز بدن همراه داشته باشد. اکثر تلفات حیوانات که در طول دوره پرریزی رخ می دهد بر روی یک فقدان یا مصرف پروتئین نامتعادل و یا تامین نامناسب ویتامین و مواد معدنی است. با توجه به ترکیب نکتون بیو نسبت مطلوبی  از اسیدهای آمینه با توجه به تغذیه گیاهی پرندگان در نظر گرفته شده است .

 NEKTON bio محلول در آب سرد است و می تواند به راحتی از طریق آب آشامیدنی و یا خوراک نرم اداره می شود.

اطلاعات بیشتر
توسعه پرهای جوجه ها در دوران پرریزی فرآیندی بسیار پیچیده است و با استرس بالا به خصوص در کل بدن حیوان در ارتباط است.

شیوه مصرف

1 گرم ( قاشق اندازه گیری ) از   NEKTONbio  در  250ml آب آشامیدنی  یا 100 گرم خوراک نرم .

عناصر
با 18 اسید آمینه

ترکیب:

دکستروز، اسید سیلیسیک، کربنات کلسیم

مواد افزودنی غذایی به ازای هر کیلوگرم:

6600000 واحد ویتامین A، 10،000 IU ویتامین D3، 20،160 میلی گرم ویتامین E، 670 میلی گرم ویتامین B1 (هیدروکلراید تیامین)، 1،680 میلی گرم ویتامین B2 (ریبوفلاوین) 3،330 میلی گرم اسید پانتوتنیک (پانتوتنات کلسیم-D)، 10،000 میلی گرم نیکوتین ، 670 میلی گرم ویتامین B6 (هیدروکلراید پیریدوکسین)، 225 میلی گرم اسید فولیک، 2000 میکروگرم ویتامین B12، 16،670 میلی گرم ویتامین C (L (+) - اسید اسکوربیک)، 1،360 میلی گرم ویتامین K3 (بیسولفیت menadione سدیم)، 200،000 میکروگرم بیوتین، 3000 میلی گرم آهن (آهن (II) سولفات)، 1،220 میلی گرم روی (سولفات روی)، 1،250 میلی گرم منگنز (اکسید منگنز)، 250 مس میلی گرم (مس (II) سولفات)، 100 میلی گرم ید (یدید کلسیم)، 40 میلی گرم کبالت (کبالت کربنات).

قیمت: 100000 تومان


داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 216 موجود است

Juvenile Handfeeding Formula

Juvenile-Hand-feeding-Formula

سرلاک هریسون (جیونایل) بهترین فرمول برای پرورش دستی جوجه انواع طوطی سانان

دستورالعمل استفاده:

• ترکیبی مغذی برای جوجه طوطی که به صورت دستی پرورش و تغذیه می شود قبل و بعد از سن 21 روزگی تا زمانی که کاملا مستقل غذاخور می شود می توان از این سرلاک استفاده کرد. 

• جوجه با چشمان تازه باز شده (گوشتی) باید 3-4 بار در روز با این ترکیب تغذیه شود ، و پرندگان جوان که تازه دارای پر و بال شده اند  2-3 بار در روز.

• پشتیبانی از پرندگانی که دوره نقاهت بعد از بیماری را سپری می کنند یا آسیب هایی دیده اند که ممکن است با وجود جوجه نبودن اما قادر به انفرادی غذاخوردن نباشند و یا درحال از دست دادن وزن به هر دلیل باشند در این حالت نیز می توان با استفاده از این ترکیب بصورت دستی پرنده را همیاری کرد.

• جهت فراهم آوردن بهترین ترکیب آب گرم در حدود 45 درجه سانتی گراد را به این سرلاک اضافه کنید قبل از مصرف کمی صبر کنید تا محلول به دست آمده به اندازه کافی سرد شود.

• علاوه بر لاکتوباسیل ها سایر آنزیم های مورد نیاز برای یک پرنده نوپا را داراست.

harrisons-Juvenile-Hand-feeding-Formula

وزن: 450 g قیمت: 120000 تومان


 داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 215 

vitakraft-vogelkohle-birds-coal-trixie

توضیحات: ذغال خوراکی برای پرندگان برطرف کننده عفونت های روده و پیشگیری از انواع بیماری های گوارشی

ذغال خوراکی مخصوص پرندگان

Bird's Coal - vitakraft vogelkohle

جهت تأمین و تقویت سلامتی کلی و تقویت هضم غذا
جذب مایعات اضافی در مدفوع
این کالا محصولی از vitakraft آلمان می باشد

اثرات مهم: ضد باکتری، ضد ویروس، پاک کننده خون، تقویت کننده سیستم ایمنی بدن، درمان کننده زخم ها

وزن: 10 gr

قیمت: 1000تومان


داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 214 موجود است

trixie-6030-bio-liberator-spray

trixie bio liberator spray

اسپری ضد انگل و شاداب کننده بایو لبوریتر

توضیحات: ترکیبی از انگل ها و باکتری های طبیعی برای پرندگان 

مواد تشکیل دهنده فعال: ژرانیول - علیه کک  , ساس  , شپش و کنه

آزمایش شده توسط موسسه علمی وین LHS - این مورد یک محصول به عنوان زیست کش در آلمان ثبت شده است.

قیمت این محصول: 30 هزار تومان


 

داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 213 موجود است

spray-kafig-rein-6037-trixie

اسپری کیج کلین محصول تریکسی آلمان

تمیز کننده و پاک کننده ای غیر شیمیایی برای محیط قفس پرندگان و پستانداران

وزن: نیم لیتری

قیمت: 25000 تومان


داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 212 موجود نیست

مولتی ویتامین آلمانی کوئیکو combex-v

بی نظیر ترین مولتی ویتان جهان برای انواع پرندگان زینتی combex-v محصول کوئیکو

توضیحات: تنها مولتی میتامین در دنیا که ویتامین E در خود ندارد از این روی شما می تواند به مقدار زیاد برای پرنده خانگی خود مصرف کنید - فاقد بوی زننده ویتامین و معطر به پرتقال

مولتی ویتامین های موجود بدلیل برخورداری ازویتامین E باعث می شود در صورت مصرف دائمی اثر منفی روی کبد طوطی و پرندگان زینتی بگذارند. به همین دلیل حجم این مولتی ویتامین زیاد است چون می توانید هفته ای چندین نوبت به پرنده یا پرندگان خود بدهید.

وزن: 125 میل

نحوه مصرف: در هر 40 cc آب 12 قطره

قیمت: هزار تومان


 

 داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 211 موجود است

cerelac-exact-for-chick-parrot-parakeets

سرلاک مخصوص پرورش انواع جوجه طوطی

محصول معتبر اگزکت آمریکا تاریخ مصرف واقعی (غیر جعلی)

وزن: 2 کیلو گرمی قیمت: 300000 تومان

وزن: 500 گرمی قیمت: 120000 تومان

وزن: 200 گرم قیمت: 40000 تومان


 داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 210 موجود است

داروهای پرندگان زینتی

پودر پیشگیری از تلفات جوجه طوطی

با مصرف این پودر در غذای جوجه طوطی یا در دسترس والدین قرار دادن مثل ریختن در آبخوری یا مقداری در خوراکی ها, آنزیم هایی که برای مراحل رشد جوجه طوطی نیاز است و در بزاق والدین نیز بطور معمول وجود دارد همراه مقدار کم آنتی بیوتیک های ضعیف که از بیماری های احتمالی پیشگیری می کنند وجود دارد که خصوصا مصرف آن برای جوجه هایی که بصورت دستی پرورش می یابند لازم و ضروری است. 

کاربرد: این پودر خوراکی باعث بهبود وضعیت عمومی در پرندگان می گردد ، بویژه در شرایط حساس و بحرانی مثل دوران تولید مثل و جوجه های تازه متولد شده که فوق العاده به اسهال حساس می باشند.

میزان و نحوه مصرف: در طی روزهای اول زندگی جوجه : 5 گرم برای هر یک کیلوگرم غذای خمیری (سرلاک) یا غذاهایی که بطور معمول در این دوران به جوجه داده می شود برای 5 روز اول زندگی .

برای پرندگان بالغ : 10 گرم برای یک لیتر آب آشامیدنی به مدت 5 روز متوالی

گونه های مورد هدف: طوطی ، قناری ، کبوتر ، توکان ، مینا ، فنچ و سهره ، ماکیان زینتی و دیگر پرندگان زینتی .

ترکیبات: شامل 3 داروی ترکیب شده مفید و ضروری

که توضیحات این سه دارو را در زیر مشاهده می کنید:

1- OROPHARMA ORO-DIGEST 

اوروفارما اورو – دایجست، با جلوگیری از چسبندگی باکتری های بیماری زا به دیواره روده ها، باعث جلوگیری از به وجود آمدن اسهال و یا درمان آن می گردد.

برخی از باکتریهای موجود در دستگاه گوارش پرنده برای جذب بهتر مواد غذایی از دیواره روده ها ضروری می باشند. ولی برخی از دیگر باکتریهای داخل دستگاه گوارش پاتوژن بوده و می توانند در مواردی مانند استرس بیماری زا شوند .

تجویز آنتی بیوتیک باعث کشته شدن هر دو دسته باکتری ها می گردند ولی استفاده از این محصول ضمن حفظ فلور طبیعی روده مانع چسبیدن باکتری های مضر به دیواره روده می گردد.

ترکیبات: دکستروز منوهیدرات تفاله سیب تفاله مرکبات میوه مواد معدنی Fructo oligosaccharides

2- OROPHARMA PROBI-ZYME

اوروپروفارما پروبی – زیم، ترکیبی از پروبیوتیک و آنزیم های گوارشی می باشد. این مکمل غذایی باعث افزایش فلور طبیعی روده می گردد که باعث افزایش جذب مواد غذایی از روده ها می شود. همچنین آنزیمهای موجود در این کالا باعث هضم و جذب بهتر مواد غذایی مورد استفاده توسط پرندگان مانند گندم، ارزن و سایر مواد غذایی می گردد

ترکیبات: Fungal amylase Acid stable protease Fungal protease Cellulase Amyloglucosidase Lactobacillus reuteri Lactobacillus fermentum 

3- TABERNIL CRIA

ترکیبی مفید و موثر از مواد طبیعی و کلیه ویتامین های مورد نیاز می باشد که در پرندگان و بویژه جوجه ها برای رفع اسهالهایی که در چند روز اول تولد روی می دهد استفاده می شود .

ترکیبات: MILK AND GAIRY PRODUCTS - OIL AND FATS - VITAMIN A , B1, B6, B12, C, E - ANTIOXIDANT

ویژگیها: تابرنیل سریا یک ترکیب از مواد طبیعی می باشد که قادر است پرندگان را در بهترین شرایط ممکن نگهدارد ، بدین صورت که مقاومت طبیعی بدن پرندگان را در حالتهای بحرانی افزایش می دهد ، از قبیل دوران تولید مثل و جوجه در آوری و نیز در جوجه های تازه متولد شده که دچار اسهال می باشند . این ترکیب دارای ویتامین A ، B1 ، B6 ، B12 ، C و E می باشد.

قیمت این محصول: 50 هزار تومان می باشدداروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 209 موجود است

sandy-vitakraft-mengharkajha

  خاک معطر خوراکی 

آفریکن - آسترالیان - آمازونین Sandy vitakraft

یکی از چند محصول بسیار خوب و پرطرفدار شرکت معتبر ویتاکرافت پودر صدف و ذغال همراه گیاهان معطر محصول ویتاکرافت این خاک خوراکی باید همیشه در دسترس تمامی طوطی سانان و سایر پرندگانی که در منزل نگهداری می شوند قرار بگیرد به جهت اگاهی از اهمیت این خاک مخصوص بخش مربوطه را مطالعه کنید

توضیحات: مناسب برای انواع طوطی ها و سایر پرندگان زینتی خانگی یک پودر کامل از انواع مواد معدنی لازم برای انواع طوطی محصول معتبر دلی نیچیر و ورسلاگا نیز موجود می باشد با همین قیمت
دستور مصرف: بصورت پودر روی غذاها ریخته می شود که بهتر است روی میوه جات یا داخل ظرف غذاخوری طوطی ریخته شود. باعث شادابی شده و از اسهال شدن پرنده پیشگیری کرده و قدرت هضم غذاها را بالا می برد. این خاک ۴۰۰درجه حرارت دیده کاملا تمیز است ضمنا اگر بطور اتفاقی با خوردن غذایی مسموم شود با استفاده از این خاک مسمومیت خود را مثل زمان طبیعت برطرف می سازد.
همچنین می توانید انرا زیر سینی پرنده برزید تا مجبور نباشید دائما روزنامه تعویض کنید ماندگاری طولانی دارد خوش بو و معطر است و محیط قفس را شیک و زیبا می سازد کف پارک بازی هم معمولا از خاک مخصوص استفاده می شود

وزن 500g  قیمت: 25000 هزار تومان

جهت آگاهی از اهمیت وجود خاک در وعده هایی غذایی پرندگان روی لینک زیر کیلیک کنید:

ضرورت مصرف شن و ماسه خوراکی برای طوطی سانانداروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 208 موجود است

سنگ معدنی طوطی کاسکو بلوک معدنی کاسکو

سنگ معدنی با قابلیت اتصال به قفس

توضیحات: سنگ معدنی + کلسیوم بسیار خوب و مناسب برای انواع طوطی های بزرگ و کوچک جهت جلوگیری از رشد زیاد منقار و خوردن سنگ مخصوص جهت تامین نیازهای بدن جهت رشد پر و بالا رفتن کیفیت ناخن و جنس منقار و غیرهمینرال کلی بلوک از مواد معدنی و عناصر کمیاب موجود در خاک رودخانه امازون تشکیل شده است و برای تمامی گونه های طوطی ها لازم و ضروری می باشد

دستور مصرف: این محصول را می بایست ازادانه در دسترس پرنده قرار دهید

سایز بزرگ قیمت: 20 هزار تومان 


 داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 207 موجود نیست

tabernil-box-pack-drog-birds-parrots

آنتی اسم - ضد آسم 

برای آشنایی با این دارو اینجا کیلیک کنید 

توضیحات تکمیلی برای این دارو - کیلیک کنید

ضد آسم و ضد تنگی نفس برای طوطی هایی که در محل های با اب و هوای  خشک نگهداری می شوند و یا قبلا در مجاورت دود سیگار یا قلیان قرار داشته اند و یا با بی احتیاطی دچار سرماخوردگی شده اند است. مصرف این دارو برای پرندگان سلامت نیز پیشنهاد می شود.

قیمت: 40000 هزار تومان


 داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 206 موجود نیست

tabernil-box-pack-drog-birds-parrots

بکمپلکس تابرنیل

برای آشنایی با این دارو اینجا کیلیک کنید

توضیحات تکمیلی برای این دارو - کیلیک کنید

توضیحات: جهت شادابی و از بین بردن استرس برای انواع طوطی ها و پرندگان خانگی مفید و لازم است

دستور مصرف: هفته ای 3 بار هر وعده 10 قطره داخل ابخوری یا روی غذاهای خیس و نرم مثل بلال پخته یا حبوبات و سبزیجات

قیمت: 60  هزار تومان 


 داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 205  موجود نیست

tabernil-box-pack-drog-birds-parrots

کلسیوم خالص

برای آشنایی با این دارو اینجا کیلیک کنید

توضیحات تکمیلی برای این دارو - کیلیک کنید

قیمت: 40000 هزار تومان


 

داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 204 موجود نیست

 tabernil-box-pack-drog-birds-parrots

 توتال

برای آشنایی با این دارو اینجا کیلیک کنید

توضیحات تکمیلی برای این دارو - کیلیک کنید

قیمت: 60 هزار تومان


 

داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 203 موجود است

tabernil-box-pack-drog-birds-parrots 

ضد استرس 

برای آشنایی با این دارو اینجا کیلیک کنید

توضیحات تکمیلی برای این دارو - کیلیک کنید

قیمت: 40000 هزار تومان


 داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 202 موجود است

ویتامین تقویت کننده پرندگان مولد و جفت - تقویت نطفه A-D3-E

 tabernil-box-pack-drog-birds-parrots

برای آشنایی با این دارو اینجا کیلیک کنید 

قیمت: 60000 هزار تومان


 داروها و مکمل های طوطی آیتم شماره 201 موجود است

tabernil-pomada-shaghagh

پماد شقاق تابرنیل pomada tabernil

جهت آشنایی کامل با داروی پماد شقاق تابرنیل اینجا را گزین کنید

توضیحات: مناسب برای پرندگانی که از پاهای خشک زبر یا پوسته پوسته شده و یا میخچه کف پا رنج می برند درمان کننده فوری بیشتر این بیماری ها در مرغ مینا و قناری رایج است که پاهایی استخوانی با پوست زخیم دارند رایج است که عدم رسیدگی منجر به درد زیاد و حتی فلجی پرنده می شود. 

قیمت: 40000 هزار تومان


فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top