سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3 11 12 13
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 128 , از مجموع 128

موضوع: کانور گونه سبز **** ترجمه ****

تازه عضو
    تشکر ها
    1
    از این کاربر 2 بار در 2 ارسال تشکر شده است.
    دوستان به هیچ وجه گرین چیک یا هر طوطی دیگه ای رو وحشیشو تهیه نکنید متاسفانه من از آقای شایگان مشاوره ی خوبی دریافت نکردم آخرم مجبور شدم طوطی که ازشون گرفته بودمو مفت بدم بره چون طوطی وحشی خودشم اذیت میشه شمارم اذیت میکنه. ولی یه طوطی 2 ماهه ی رام و دوست داشتنی گرفتم که عاشقشم. شما از همون اول کار درسنو انجام بدید

2. کاربر مقابل از nikola عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر ویژه سایت
    تشکر ها
    999
    از این کاربر 1,376 بار در 435 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nikola نمایش پست ها
    دوستان به هیچ وجه گرین چیک یا هر طوطی دیگه ای رو وحشیشو تهیه نکنید متاسفانه من از آقای شایگان مشاوره ی خوبی دریافت نکردم آخرم مجبور شدم طوطی که ازشون گرفته بودمو مفت بدم بره چون طوطی وحشی خودشم اذیت میشه شمارم اذیت میکنه. ولی یه طوطی 2 ماهه ی رام و دوست داشتنی گرفتم که عاشقشم. شما از همون اول کار درسنو انجام بدید
    سلام این چه فرمایشی می فرمایید شما زیباترین گرینچیک انتخاب کردی به خاطر این کاملا بالغ بود و یک بالغ دیر اهلی میشه
    ضمنا شما هیچ تحملی هم نداشتید 2 روز بعد فرمودید می خواهید بیارید که گفتیم بیارید حالا اینکه شما بردید جای دیگه با قیمت کم برداشتن یا مسائل دیگه به خودتان مربوط است
    موفق باشید
    مهم: لطفا در نظر داشته باشید
    - در هنگام طرح مشکل برای بررسی بهتر مشخصات کامل طوطی اعم از سن و اهلی بودن و شرایط محیطی و نوع مشکل ... را کامل ذکر کنید.
    - سوال خود را در تالار مربوطه و جای مناسب و فقط یکبار
    خلاصه و مفید در یک پست
    مطرح کنید
    امکان ارسال چندین جواب به یک کاربر مقدور نمی باشد.
    - از ارسال پیام خصوصی برای دریافت مشاوره خود داری کنید.

تازه عضو
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.
    سلام
    من حدود دوماه هست كه يك جفت گرين چيگ حلقه به پا (البته تست دي ان اي نداده فقط به گفته فروشنده ميگم جفت)و دستي گرفتم،روزهاي اول اصلا مارو گاز نميگرفتن و روزي دو بار در منزل آزاد بودن ،تا اينكه براي من كاري پيش اومد و نميتونستم بهشون مثل هميشه توجه كنم و الان حدود يك ماه هست كه توجهم كمتر شده،الان حدود دوهفته هست كه يكي از طوطي ها پرهاي جلوي سينه خودش را ميكنه و تا دستمان را ميبريم جلو بدجوري گاز ميگيرن،لطفا راهنمايي كنيد كه بايد چيكار كنم تا از پركني جلوگيري كنم

5. کاربر مقابل از s@r@ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر سایت
    تشکر ها
    9
    از این کاربر 9 بار در 8 ارسال تشکر شده است.
    سلام
    اگر پرکنی خیلی زیاد نباشه بعد از یک مدت حل خواهد شد
    مثل همین مشکل رو من با جفت کاکاتیلم داشتم .
    کاکاتیل ماده پرهای کوچکش رو میکند و خیلی خیلی هم وحشی شده بود در حالی که قبل از او خیلی خیلی رام بود.
    ولی بعد از نزدیک به سه هفته مشکلش حل شد.
    امیدوارم که مشکل شما هم سریع تر حل بشه.
    موفق باشید .
    سپاس.

تازه عضو
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
    سلام اساتید گرامی 😊 تازه واردم...
    یه جوجه گرین چیک ناز گرفتم چند روز اول ک سرلاک دادم بعدم دیدم بی علاقه شده به سرلاک غذای نرم رو شروع کردم همزمان هم خودش داره ارزن و کتان میخوره... چند ساعت در روز هم میارمش بیرون از قفس بچرخه و بال بزنه... جالبه با این جثه کوچیکش اینجوری میتونی با یه پا اویزون بمونه و حتی بپره😂 سوالی ک داشتم اینه من از چه زمانی میتونم اموزشش رو شروع کنم؟ میخوام یاد بگیره به پشت بخوابه یا برقصه یا یکم حرف بزنه چون مطمئن شدم باهوشه خیلی! بذارم کامل دونخور شه بعد؟
    منتظر پاسخ و توجه شما دوستان هستم . 🙏

کاربر سایت
    تشکر ها
    9
    از این کاربر 9 بار در 8 ارسال تشکر شده است.
    سلام بر شما دوست گرامی
    شما میتونید آموزش رو از همین الان شروع کنید ولی سعی کنید زیاد خستش نکنید
    در مورد حرف زدن هم باید بگم که تا رشتش کامل نشده نمیتونه حرف بزنه ولی شما باهاش کار کنید .
    درمورد آموزش هم میتونی به قسمت آموزش طوطی سانان مراجعه کنی
    و درباره ی آموزش طوطی سانان اطلاعات زیادی به دست میاری

دوتا سوال هم من داشتم چند
    گرفتیش؟
    چند ماهشه؟
    موفق باشی دوست عزیز اگر دوست داشتی تو قسمت معرفی اعضاء خودت
    و طوطی بامزت رو معرفی کن
    سپاس

کاربر ویژه سایت
    تشکر ها
    999
    نقل قول نوشته اصلی توسط s@r@ نمایش پست ها
    سلام
    من حدود دوماه هست كه يك جفت گرين چيگ حلقه به پا (البته تست دي ان اي نداده فقط به گفته فروشنده ميگم جفت)و دستي گرفتم،روزهاي اول اصلا مارو گاز نميگرفتن و روزي دو بار در منزل آزاد بودن ،تا اينكه براي من كاري پيش اومد و نميتونستم بهشون مثل هميشه توجه كنم و الان حدود يك ماه هست كه توجهم كمتر شده،الان حدود دوهفته هست كه يكي از طوطي ها پرهاي جلوي سينه خودش را ميكنه و تا دستمان را ميبريم جلو بدجوري گاز ميگيرن،لطفا راهنمايي كنيد كه بايد چيكار كنم تا از پركني جلوگيري كنم
    سلام بساط سرگرمی را داخل قفسی بزرگ تر فراهم کنید و اطمینان حاصل کنید که از همه امکانات بهره می برند مانند سنگ معدنی و اسباب بازی و همچنین در مورد تغذیه در اینصورت حتما رفتار انها بهتر خواهد شد خودتان باید علت پرخاشگری را جستجو کنید شاید چیزی انها را ناراحت کرده مانند یک جابجایی و وجود یک وسیله جدید
    - در هنگام طرح مشکل برای بررسی بهتر مشخصات کامل طوطی اعم از سن و اهلی بودن و شرایط محیطی و نوع مشکل ... را کامل ذکر کنید.
    خلاصه و مفید در یک پست
    مطرح کنید

کاربر ویژه سایت
    تشکر ها
    999
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farnoosh نمایش پست ها
    سلام اساتید گرامی ������ تازه واردم...
    یه جوجه گرین چیک ناز گرفتم چند روز اول ک سرلاک دادم بعدم دیدم بی علاقه شده به سرلاک غذای نرم رو شروع کردم همزمان هم خودش داره ارزن و کتان میخوره... چند ساعت در روز هم میارمش بیرون از قفس بچرخه و بال بزنه... جالبه با این جثه کوچیکش اینجوری میتونی با یه پا اویزون بمونه و حتی بپره������ سوالی ک داشتم اینه من از چه زمانی میتونم اموزشش رو شروع کنم؟ میخوام یاد بگیره به پشت بخوابه یا برقصه یا یکم حرف بزنه چون مطمئن شدم باهوشه خیلی! بذارم کامل دونخور شه بعد؟
    منتظر پاسخ و توجه شما دوستان هستم . ������
    سلام از همین سن گرینچیک ها و خانواده کانورها مستعد یادگیری هستند خصوصا حرکات نمایشی
    موفق باشید
    خلاصه و مفید در یک پست
    مطرح کنید

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3 11 12 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)