جستجو
فیلد های عمومی
جستجو در محتوا
جستجو در عناوین
دقیقا عین عبارت
فیلتر براساسدسته های محصولات

طوطی کوتوله طوطی برزیلی مرغ عشق فیشر لاوبرد

طوطی برزیلی

طوطی کوتوله طوطی برزیلی مرغ عشق فیشر لاوبرد

طوطی سرسیاه کوچک

طولش 15 سانتیمتر و محیط زیستش شرق افریقا از تانزانیا تا مالاوی و موزامبیک می باشد . نر و ماده رنگ آمیزی یکسانی دارند . سرش پرتقالی رنگ و در ناحیه پیشانی قرمزو منقارش قرمز و دور چشم سفید . پرهای نواحی غده چربی و پوششی روی دم آبی و شکم و پشتش و نیز شاه پرها سبز رنگ و داخلشان سیاه است . آنان 4 تا 7 تخم گذارده و جوجه ها پس از 21 روز از تخم درآمده و 5 هفته پس از ان لانه را ترک می کنند .

سرهلویی کوچک

طولش 16 سانتیمتر و محیط زیستش جنوب آنگولا و نامبیا است . نر وماده رنگ آمیزی یکسانی دارد . رنگ اصلی اش سبز روشن و به طرف شکم زرد و شاه پرها یشان سیاه با رگه های سبز و پرهای حوالی غده چربی و روی دم آبی و قسمت جلوی سرش قرمز و منقارش پرتقالی روشن می باشد . سر صورتی کوچک در انواع پرورشی با رنگ های مختلف نیز یافت ودر پاسیو و در قفس بزرگ به خوبی تکثیر می شود . 3 تا 5 تخم گذارده و جوجه ها بعد از 21 روز از تخم درآمده و پس از گذشت 5 هفته لانه را ترک می کنند .

سر صورتی کوچک

طولش به 35 سانتیمتر رسیده و محیط زیستش مناطق استوایی افریقا از ساحل عاج تا آنگولا در جنوب و تانزانیا در شرق می باشد . رنگ آمیزی نر و ماده یکسان بوده و رنگ اصلی اش خاکستری و در ناحیه شکم و غده چربی روشن تر است .پرهای دمش قرمز و منقارش سیاه و حلقه چشم در پرندگان بالغ خاکستری روشن و تا سن 8 ماهگی در جوجه ها خاکستری قهوه ای تیره می باشد . آنها با استعدادترین نوع طوطی بوده و به زودی قادر به تکلم می شوند . 2 تا 3 تخم می گذارند . نوع ماده به تنهایی روی تخمها خوابیده و از جوجه ها مراقبت می نمایند . جوجه ها پس از 30 روز سر از تخم در می آورند. انان پس از گذشت 3 ماه لانه را ترک می کنند .

دیدگاه ها (۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *