مرکز تحقیقات سایت رسمی طوطی سانان دنیای منقارکج ها اطلاعات آموزش نگهداری مشاوره خرید فروش انواع گونه ها و نژادهای طوطی جوجه ماکائو جوجه کاکادو جوجه کاسکو جوجه شاه طوطی جوجه ملنگو جوجه اکلکتوس عروس هلندی طوطی برزیلی طوطی سخنگو پت شاپ پرنده فروشی تغذیه قیمت دامپزشک پرندگان زینتی

جستجو
فیلد های عمومی
جستجو در محتوا
جستجو در عناوین
دقیقا عین عبارت
فیلتر براساسدسته های محصولات

virkons پودر ضدعفونی کننده

virkons پودر ضدعفونی کننده

خانم رزماری لو: در سالهای اخیر با افزایش سریع بیماری های خطرناک ویروسی مخصوص پرندگان، گاهی مهلک، رعایت نکات بهداشتی مهمتر از همیشه است. در یک محیط بسته، ذرات ویروسی به راحتی از یک قفس به قفس دیگر عبور می کنند.

تعداد کمی از ضدعفونی کننده ها علیه ویروس ها موثر هستند، ویرکون اِس Le Virkon S ساخته شده توسط شرکت انتک Antec International  استثنا است. این محصول همچنین علیه باکتری ها، کپک ها و قارچ ها بسیار موثر است. شما می توانید آن را در داخل برای تمیز کردن دیوارها و قفس ها، و حتی برای ضدعفونی کردن آب استفاده کنید. من آرک- کلان دو وِتارک مخصوص Ark_Klens de Vetark Professional برای مبارزه کردن علیه بیماری واگیردار طوطی ها (کلامیدیا) توصیه می کنم. این شرکت همچنین تامودین- ای Tamodine_Eرا تولید می کند. این ضدعفونی کننده حاوی یدوفور iodophore علیه ویروس ها و قارچ ها مانند آسپرژیلوس Aspergillus موثر است. اگر باید یک پرنده بیمار را اداره کنید، هنگامیکه کارتان تمام شد یک ضدعفونی کننده برای دست ها استفاده کنید. شما باید چوب های نشیمنگاه را تمیز نگهدارید زیرا چوب های نشیمنگاه آلوده یک منبع عفونت عمده برای پاها و چشم ها هستند. تمیزی از هر نظر مهم است اگر می خواهید یک حس غرور نسبت به پرنده های خود را حفظ کنید.
 

امیدشایگان: برخی مواقع طوطی ها خارش پوست صورت و پلک چشم را با ساییدن آن به چوب نشیمنگاه برطرف می سازند که اگر چوب نشیمن آلوده باشد احتمال بروز یک عفونت در این ناحیه حساس را بالا می برد.

دیدگاه ها (0)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *